ART-BRUK

Nasza firma jest otwarta na potrzeby przyszłych klientów, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Jako osoby przedsiębiorcze potrafimy słuchać i zawsze oferujemy fachową pomoc.

Nasi fachowcy bardzo chętnie doradzą i zaprojektują rozwiązania dopasowane do oczekiwań.
W celu precyzyjnego wyliczenia powierzchni, polecamy naszym klientom kostkę brukową firm: Pater, Libet, Polbruk, Saint-Gobain oddział w Lublinie. Bardzo szeroki asortyment kolorów i wzorów, wraz z akcesoriami wykończeniowymi. Usługi brukarskie wymagają szczególnej staranności, ponieważ łatwo tu popełnić błąd, który zniszczy efekt końcowy.
Dlatego układanie kostki należy powierzyć wyspecjalizowanej firmie. Wygląd i piękno – my łączymy te potrzeby dla Państwa.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku lubelskim (Lublin, Puławy, Świdnik) i nie tylko. Nasza firma wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, które oferujemy naszym klientom. Zapewniamy profesjonalne podejście do potrzeb klienta i repliki zegarków pełne zaangażowanie w realizowane prace. Posiadamy niezbędny specjalistyczny sprzęt. Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem.